Шосткинська гандбольна команда отримала першість серед учасників інших міст + Фото

На початку березня, у спортивній залі Шосткинської КДЮСШ «Барса»  відбувся Чемпіонат України з гандболу — «Шкільна гандбольна ліга України». У змаганнях брали участь команди хлопців та дівчат шкільного віку з різних міст.

У боротьбі за першість, взяли участь вісім команд навчальних закладів Шостки.  Шосткинські гандбольні команди показали гарний результат гри, деякі команди здобули перемогу в Чемпіонаті.

Переможцями стали учні ЗОШ №8, другими- вихованці ЗОШ №5, третіми — спортсмени ліцею-інтернату спортивного профилю. ШСШ №1- 4 місце, ШЗШ №4- 5 місце, НВК: ЗШ№ 9-ДНЗ-6 місце, ШЗШ №12- 7 місце, ШЗШ №11-8 місце. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успішних спортивних досягнень!

Джерело: КДЮСШ м. Шостка